Nezabudnuteľný koncert slovenského rappera Gleba v Selci

V malebnej obci Selec sme sa chopili nevšednej príležitosti a zorganizovali akciu, ktorá odštartovala leto štýlom! Úspešný slovenský rapper Gleb zahral nezabudnuteľný koncert, ktorý všetkých nadchnul. Jeho brutálna show rozpálila návštevníkov do varu a párty pod otvorenou oblohou trvala do neskorých hodín.

Keď sme sa pustili do organizácie, nenechali sme nič na náhodu. Naše úsilie sa odzrkadlilo v každom detaili. Zabezpečili sme pódium, ktoré bolo zastrešené, aby sme sa vyhli prekvapeniam zo strany počasia. Technické zázemie sme zverili do rúk špičkových profesionálov nášho tímu, čo zaručilo perfektný zvuk a ohromujúcu svetelnú šou, ktorá dala koncertu nevídaný rozmer.

Naši návštevníci si mohli užívať pohodlné prostredie s prvotriednym mobiliárom, kde každý našiel miesto pre oddych či tanečné kreácie. No aby sa do toho celého zapojilo aj širšie publikum, zamakali sme na marketingu. S láskou sme rozbehli reklamnú kampaň, aby sme dostali slovo o tomto podujatí medzi čo najväčší počet ľudí.

Náš tím zapojený do organizácie koncertu odviedol skvelú prácu. Zvukár sa postaral o čistý zvuk, ktorý zvýraznil Glebov talent, a osvetlovač stvoril nezabudnuteľnú atmosféru plnú farieb a svetelných efektov.

Celý event bol nesmierne uspokojivý a teší nás, že sme mohli priniesť ľuďom takýto skvelý zážitok. Veríme, že sme týmto podujatím zanechali nezmazateľnú stopu v srdciach návštevníkov. Takže neostáva nič iné, len sa tešiť na ďalšie podobné akcie, kde sa znovu stretneme a spoločne vytvoríme ďalšie nezabudnuteľné chvíle plné hudby, radosti a dobrej nálady!DSC_0437JPGDSC_0559JPGDSC_0434JPG