NAJVäČŠÍ OLDIES FESTIVAL NA SLOVENSKU | TRUCKFEST 2022

Najväčší OLDIES FESTIVAL na Slovensku.
REDNEX, hviezda 90. rokov zavítala na Slovensko ! Druhý Júnový víkend sa stal domovom tých najkrajších ťahačov z celej Európy. Užili sme si tri dni plné zábavy, relaxu, oddychu a dobrých ľudí v sprievode nadupaného hudobného a zábavného programu.
Množstvo súťaži pre malých aj veľkých. Detský program, skakacie hrady, penová show, detská diskotéka. Pre rodičov sú pripravené zaujímavé workshopy a kopec dalších prekvapení.
Večerný hudobný program bol naozaj nadupaný, no veľká pozornosť bola venovaná aj dennému programu.

Vystúpenie vo fantastickej atmosfére hudobnej skupiny Ščamby spolu s krásnymi Čerešenkami.
Na svoje si prišli aj tí najmenší. Počas celej akcie sa deti mohli vyšantiť na skákacich hradoch, zasúťažiť o hodnotné ceny, predviesť svoje nadanie na veľkom pódiu v Súťaži TRUCKFEST talent.
K tomu všetkému sa nedelný program ponesiesol v duchu RODINY.
od 12:00hod bol pripravený bohatý hudobný, športový, tanečný a súťažný program pre malých aj veľkých, rodičov, či starých rodičov. Kopec prekvapení a jedinečných atrakcií. Na hlavnom pódiu vystúpili okrem iných aj Paci Pac, predstavili sa rôzne tanečné skupiny, ukážky z miestneho folklóru, animátori, tanečné workshopy a mnoho iného.
Večer, pri západe slnka vystúpili skupina VIDIEK, ktorá svojim jedinečným koncertom dodala krásnu ,,bodku na záver” nielen tomuto nedelnému dňu plného zážitkov a pohody, ale celému ročníku 2022 tohto jedinečného podujatia.

Firma Beatmedia sa postarala o kompletné zabezpečenie pódia. Zvukové zabezpečenie od firmy L - Acoustics pre pestrý, dynamický a počúvateľný priebeh programu, hudobných kapiel, folklóru a mnoho iného. Ozvučovali sme, všetky hudobné kapely, ktoré na festivale predviedli výbornú show ako sú Šcamba, Švédska skupina Rexnex, Vidiek, Paci Pac, spevy, moderátori, tance, Djov a iné.. Live svetelné zabezpečenie. Bolo použitých vyše 60 osvetlení, svetelných hláv, statické svetlá, reflektóry na čele, ktoré sme ovládali pomocou svetelného pultu. Konštrukčné zabezpečenie, pódiové dosky, LED široko-uhla obrazovka, ktorá dodala festivalu úžasnú atmosféru a mnoho ďalšieho, ktoré sme zajednali spoluprácou s inými firmami. O hudobnú atmosféru sa postarali skúsení Djs Kuko, Beatmedia Djs a ostatní, ktorí Vás privideli do tanca.

IMG-3846jpgIMG-9368jpgIMG-3857jpgIMG-9370jpgIMG-3876jpgIMG-3845jpg